top of page

2. kolo III. třídy VČO 3band

Ve druhém kole třetí třídy VČO v trojbandu zajížděli hráči TJ Bižuterie ve složení Jan Kudr, Jan Klinger a Pavel Svoboda ke svému utkání do vzdáleného Ústí nad Orlicí. Cesta to nebyla marná, náš tým získal do tabulky dva body za vítězství v poměru 13:5. V první ,,rundě" tří zápasů bodoval jen P. Svoboda a prohrávali jsme 2:4, v dalších dvou kolech se již po seznámení s místními stoly rozehráli i Kudr s Klingerem a po jedné remízové a pěti vítězných partiích dovedli zápas do vítězného konce. Nejlepší partii odehrál Jan Kudr (30 karambolů na 36 náběhů, průměr 0,833), nejdelší sérii - 7 karambolů - zahrál Pavel Svoboda. Po této výhře se náš tým usadil v čele průběžné tabulky této soutěže.


Ústí n. Orlicí - TJ Bižuterie Jablonec n. Nisou 0:2 (5:13)

Comentários


Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page