top of page

VČO 3.třída, TD, 24. 11. 2019 - zpráva z utkání


V sobotu 24. 11. 2019 odjelo družstvo Jablonce B ke svému dalšímu utkání do Holic. I přes chybně uvedenou adresu klubu hosté s mírnými obtížemi nachází místní hernu.

Naši hráči se v utkání museli vyrovnat s ne zcela standardními podmínkami, jak s netradičním herním materiálem, tak i se sluncem ve svých tvářích.

V prvním kole ve volné hře dominují hosté a zaslouženě se ujímají vedení 6:0. A je tady Kádr 52/2. Domácí Karel Kačírek bere hostům první body. V partii s Petrem Radochem vítězí 100:72 na 27 náběhů. I tak je ale celý zápas rozhodnut, po druhém kole vedou hosté v poměru 10:2.

V technických disciplínách uzavírají hru partie v jednobandu. Petr Radoch zahrává neskutečných 19 bodů proti Karlu Kačírkovi a vítězí v poměru 50:25 na 14 náběhů, jen tak dál Petře!

Mirek Marek, který je pro družstvo přínosem, dnes nebyl poražen. Domácí nakonec ještě získávají 2 body, když Miloš Hájek dohrává partii s Martinem Hnykem sérií úctyhodných 17 bodů (37:50 na 19 náběhů). Ale na vítězství jabloneckých hráčů to nic nemění.

JBC : Holice -14:4

Body hráčů JBC: Radoch - 2+0+2 (VH+K+J) , Hnyk – 2+2+0 (VH+K+J), Marek – 6 (VH+K+J)

Zpáteční cesta byla komplikovaná, protože naše auto nebylo v dobré kondici, nejspíš potřebuje doktora :) Ale i přes tento drobný mráček panuje v družstvu neustále velmi dobrá nálada. V dalším kole, 8. 12. 2019, následuje utkání s jedním z adeptů na postup, s těžkým soupeřem z Liberce. Věříme, že kvalitní hrou navážeme na dosavadní vítězství našeho týmu.

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page