top of page

VČO 3B MS 2.třída, 4. kolo, 30.11.2019 - zpráva o utkání


V sobotu přivítali naši hráči největšího z favoritů, družstvo Trutnova.

Náš tým nastoupil v sestavě: Poláček, Nápravník, Židů, Janeček. Plný počet zápasů hrál Tomáš Židů. Hosté přivezli tu nejsilnější sestavu, se kterou momentálně disponují.

Výprask. To je nejvýstižnější označení pro konečný výsledek utkání. Trutnovští od počátku nasadili vysoké tempo, na které naši hráči nenašli odpověď. Výtečně hrál hostující Pavel Hurdálek. Za zmínku stojí jeho série 10 v partii proti Tomáši Židů a JP 1,20 . Ani trutnovská jednička, Michal Červenka, nezůstal přes vlažnější úvod stranou a všechny své partie s přehledem vyhrál. Jedinou nadějí pro zisk našich barev tak byly souboje s papírově nejslabším hostujícím hráčem, Králíčkem. Jak je kulečník nevyzpytatelný, ukázalo druhé kolo. Domácí Janeček uhrál na 40 náběhů solidních 23 karambolů. Nad Králičkem, kterému zbýval vyrovnávací náběh, vedl o 7. Série 7 není tak úplně běžná, nicméně hostujícímu hráči se to podařilo a partii díky tomuto skvělému náběhu zremizoval. Ale alespoň první bod pro naše barvy. V poslední rundě zápasů, ačkoli našim nebylo možné upřít snahu, se nic podstatného na průběhu utkání nezměnilo. Hurdálek zvítězil 30:18 nad domácím Nápravníkem a Červenka nad Poláčkem 30:16. Dva body pak pro domácí urval výhrou Židů, když hostující Králíček nejspíš „vystřílel svůj prach“ v dohrávce partie předchozího kola s Janečkem…

Výsledek utkání Jablonec - Trutnov 3:15.

Body domácích: Janeček-1, Poláček-0, Židů-2, Nápravník-0.

K dalšímu utkání cestují naši hráči v sobotu 15. prosince do Broumova. Proti průběžně poslednímu týmu se budou snažit odčinit svoji porážku a vylepšit svůj dosavadní bodový zisk a postavení v tabulce.

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page