top of page

1.třída VČO TD, 7. 12. - zpráva z utkání


Po porážce v 5. kole Přeboru VČO v Broumově, v poměru 6:12, utrpěli v šestém kole hráči "A" týmu TJ BIŽUTERIE ostudný debakl, když na domácích stolech podlehli týmu z Čermné n. Orlicí celkovým skóre 2:16. Od potupného "kanára" zachránil náš tým jediným vítězstvím ve volné hře Pavel Svoboda po dobrém výkonu - 200 karambolů na 7 náběhů, nejdelší série 100 karambolů. Ve všech ostatních partiích tahali naši hráči za "kratší konec" i díky velice dobré hře všech tří hráčů z Čermné.

V tabulce Přeboru se naše družstvo usadilo na čtvrtém místě, tedy ve středu tabulky, ovšem jen s dvoubodovým odstupem od sestupových pozic.

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page