top of page

VČO 3B MS 2.třída, předehrávané 7. kolo


V prvním utkání roku 2020 přivítal náš tým nejméně oblíbeného soupeře z Týniště nad Orlicí. Tento tým, přesto že má v součtu papírově slabší hráče, ještě nikdy naši hráči nedokázali porazit a výsled utkání byl zatím vždy těsným rozdílem ve prospěch hráčů Týniště.

Utkání pro naše barvy nezačalo vůbec špatně. Domácí Láďa Poláček porazil, po solidním výkonu, hostujícího Janečka 30:17 na 33 náběhů. Jednoznačně si také vedl domácí Tomáš Židů v utkání s Havlíčkem. Zvítězil 23:8 na limit náběhů. Čekalo se jen na výsledek vyrovnané partie mezi domácím Janečkem a jedničkou Týniště, Sedláčkem. Bohužel pro domácí, Janeček nezahrál vyrovnávací strk a prohrál těsně 20:18. Po prvním kole naši hráči vedou 4:2.

Do druhého kola nastoupil místo Poláčka junior Matěj Nápravník. Bohužel mu, proti nejslabšímu hráči hostů Havlíčkovi, partie vůbec nesedla a vcelku jednoduchými chybami umožnil vítězství hostů 20:17. Hostující Sedláček se proti domácímu Židů dostal do pohody a zkušeně trefoval i obtížné kvarty. Svoje vedení si kontroloval a zvítězil 30:22 na 29 náběhů. Z hlediska průměru nejlepší partie ze všech zápasů. Domácí Tonda Janeček prokázal proti hostujícímu Petru Janečkovi větší vůli po vítězství a urval pro sebe v závěru těsnou, ale důležitou, výhru 14:13. Stav po dvou kolech je vyrovnaný, 6:6.

Třetí kolo mělo přinést rozuzlení vyvíjejícího se dramatu. Jenže proti rozjetému Sedláčkovi neměl domácí Poláček příliš šancí. Nejen že hrál Sedláček jistě, ale přidal zejména na taktickém pojetí hry a výsledná pozice po vynechaném karambolu byla vždy pro jeho soupeře značný oříšek. Většinou skončila vynecháním. Výsledek jednoznačný pro Sedláčka, 30:19 na 32 náběhu.

A podobně na tom byl i junior Nápravník, který dnes nehrál v optimální pohodě. Hostujícímu Janečkovi podlehl 23:13.

Jediný z domácích, který v posledním kole zvítězil, byl Tonda Janeček. V napínavém utkání, když se vedení v partii přelévalo z jedné strany na druhou, dokázal zvítězit nad Havlíčkem 25:21. Toto poslední vítězství, bohužel pro naše barvy, už nedokázalo odvrátit další těsnou porážku od týmu Týniště 8:10. Komplex Týniště tak pokračuje… A navíc našemu družstvu odskočili opět o dva body… Na spadnutí do nižší soutěže to s naším týmem nevypadá, ale na velký jásot nad pátou pozicí také ne.

Body domácích: Poláček 2 (2+0), Židů 2 (2+0), Janeček 4 (0+2+2), Nápravník 0 (0+0)

V dalším kole zajíždí náš tým do velmi favorizovaného Trutnova. S ohledem na předpokládanou sestavu se plusové body do tabulky příliš očekávat nedají…

#2020 #2třídaVČO

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page