top of page

2. kolo, 3. 10.

Hradec Králové - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Krásné babí léto přivítalo naše hráče v Hradci Králové, který byl dalším soupeřem našeho týmu v historicky ověřeném složení. Soupiska domácích, kde absentoval zkušený matador Jarda Mrkvička, dávala tušit, že by naši hráči nemuseli být úplně bez šancí. Průběh jednotlivých kol tomu nakonec odpovídal. Stoprocentní bilanci si udržel pouze domácí Žižka, všechny ostatní duely zvládli vítězně naši hráči. Výsledné skóre 12:6 ve prospěch jabloneckých. Bodový zisk hostujících hráčů: Poláček 4, Janeček 4, Židů 4.

Comments


Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page