top of page

MS 3B D3


Další kolo v trojbandu na malém stole hostilo družstvo Dvora Králové, Tentokrát se náš tým utkal s domácím Dvorem, týmem KKK Čermná a Broumovem. V prvním kole naši hráli s domácími a velmi výrazně se projevila znalost, v případě našich hráčů neznalost, soutěžních stolů. Bodoval pouze Poláček, a to v nijak oslnivém výkonu. Tonda Janeček měl velkou smůlu, když, vcelku jistě, směřoval k vítězství. Jeho soupeř, domácí Křížek, zahrál, na této úrovni, velmi málo vídanou sérii 9 kvart, kterou průběh partie zcela otočil ve svůj prospěch. Náš tým prohrál 4:2. V následujících utkáních už byla znát větší rozehranost a naši postupně porazili Broumov 6:0 a v závěrečném klání Čermnou 5:1. Po dvou výhrách zůstávají jablonečtí v čele soutěže. Body našich hráčů: Židů 3, Janeček 4, Poláček 6.

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page