top of page

4. třída zápas Ústí nad Orlicí


Jablonec (4. třída - Kudr,Císař,Hnyk,Klinger) vyhrává utkání v Ústí n/O 18:0

Cesta do Ústí n/O byla o něco vzdálenější, ale vše jsme nakonec zvládli říká Martin Hnyk.

První kolo.

Volná hra

Kudr vs John st. - Honza Kudr ve volné hře od začátku zápasu jasně přehrál svého soupeře Johna Jiřího st.. Konečný výsledek zápasu 150/45 na 16 náběhů. Císař vs Štantejský - Milanu Císařovi se příliš nedařilo na začátku partie. Díky trpělivosti a zkušenostem obrátil hru a dokázal zdolat svého soupeře 111/64 na 30 náběhů.Hnyk vs John ml. - Od začátku byl zápas velmi vyrovnaný. Hnyk zahrál serii 16 bodů a mladičkého hráče zlomil. Konečné skóre zápasu bylo 83/62 na 30 náběhů.

Kádr 52/2

Kudr vs John st. - Honza Kudr tak jako v prvním kole nedal svému soupeři absolutně šanci a na 11 náběhů poráží Jiřího Johna st. 100/32. Císař vs Štantejský - Milan ukázal jak je zkušený hráč i přes počáteční nepřestnost ve hře získává další body pro naše družstvo 30 náběhů 90/69. Hnyk vs John ml. - Začátek pro Hnyka nebyl šťastný, prohrával 0/14. Soupeř hrál velmi dobře, ale Martin opět dokázal dotáhnout partii do vítězného konce v poměru 100/71 na 26 náběhů.

Jednoband

A je tu jednoband, již bylo po zápase po kádru vede Jablonec 12:0 a tým Ústí n/O již mohl upravit jen skóre zápasu. Kudr vs John st. - I přes veškeré snažení domácích honza Kudr vyhrává na 23 náběhů 50/37. Císař vs John ml. - Milan si rovněž poradil se svým soupeřem 50/23 na 30 náběhů. Klinger vs Štantejský - Štantejský hrál jemné strky a v závěru mu chybělo trocha štěstí. Honza, který trpělivě vyčkával na svoji šanci a karambol po karambolu dotahoval, vyhrál těsně o 2 body 28/26 na 30 náběhů.

Oba odehrané zápasy byli odehrány v příjemné přátelské atmosféře a kluci si soutěž pochvalují, hodně štěstí do dalších bojů!!

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page