top of page

3B ZS, 2.kvalifikační turnaj, Přebor Východočeské oblasti


V neděli, 9.12.2018, uspořádal náš oddíl druhý kvalifikační turnaj v trojbandu na závodním stole (284x142cm) Přeboru Východočeské oblasti. S ohledem na absenci několika hráčů, včetně jabloneckých, se předpokládaly velmi vyrovnané boje a to se potvrdilo už na počátku turnaje, kdy také došlo k řadě překvapivých výsledků. Neztratili se ani naši hráči, nicméně na nejlepší v turnaji tentokrát nestačili.

V turnaji hraném do 15-ti karambolů na 15 náběhů zvítězil díky lepším dosaženým bodům ve skupině liberecký Jiří Tóth. Na druhém místě pak skončil Pavel Škop, který v Jablonci hostuje v Extralize čtyřčlenných družstev ze Dvora Králové. Třetí místo obsadil, velmi překvapivě, broumovský Robert Kubík.

Umístění našich hráčů: 6.místo Láďa Poláček, 9.místo Petr Bušanský, 11.místo Tomáš Židů a 14.místo Bohouš Novotný.

Výsledný generální průměr turnaje 0,373 nepatří k tomu nejlepšímu (vítěz odehrál turnaj s GP 0,5), ale nutno podotknout, že celá řada hráčů z oblastní špičky na tomto turnaji absentovala.

Poslední (třetí) kvalifikační turnaj se odehraje už první lednovou neděli v roce 2019.

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page