top of page

VČ-3B 2.třída, 10. kolo - zpráva z utkání


S hrozbou možného sestupu se vydali naši hráči ke vzájemnému utkání o udržení v soutěži, do Broumova.

V neděli 24.3.2019, v posledním zápase sezóny, se tak utkala mužstva, která figurovala v průběžné tabulce na pátém a šestém místě. Našim stačila k udržení v soutěži i remíza. Všichni naši hráči přijeli zdravě nahecovaní a po dvou kolech už nebylo co řešit.

Stav 12:0 pro jablonecké nedával nejmenší pochyby o tom, který tým se v soutěži zachrání. Jako kdyby naši hráči uměli hrát jen pod tlakem, protože výborným výkonem se v prvních partiích prezentovali všichni. Zejména Tonda Janeček odehrál svůj zápas proti broumovské dvojce v pohodě a limit partie uzavřel s posledním možným náběhem.

Další kolo se neslo v podobném duchu, a tak byl stav utkání velmi jednoznačný a lichotivý pro naše barvy. Poslední kolo se dohrávalo už z povinnosti a naši hráči, s vidinou udržení v soutěži, dovolili soupeřům drobnou korekci skóre.

Zejména Tomáš Židů chtěl udělat „radost“ soupeři, a tak si vymýšlel pohledné strky, a pojal utkání spíš jako trénink. Láďa Poláček začal hrát konečně podle svých představ a poslední partii celého utkání dohrál před limitem náběhů.

Body našich hráčů:

Janeček - 4, Židů - 4, Poláček - 6.

S ohledem na další výsledky utkání ostatních družstev skončili naši hráči na celkovém čtvrtém místě v tabulce soutěže druhé třídy trojbandu.

Věříme, že v další sezóně navážou naši hráči na výsledek utkání posledního kola a ostatní účastníky soutěže, včetně favoritů, hodně potrápí.

Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page