top of page

I. tř. VČO - 1. kolo

TJ Starý Harcov Liberec - TJ Bižuterie Jablonec n. N. 4 : 14.

Po dlouhé - téměř roční - herní pauze, způsobené anticovidovými opatřeními, se konečně znovu roztočila kola kulečníkových soutěží a turnajů.


Hned v prvním kole I. třídy VČO došlo na tradiční derby utkání mezi týmy Jablonce a Liberce. Hrálo se v herně libereckého oddílu ve Starém Harcově, na tradičně velice dobře připravených stolech. A hráčům našeho oddílu TJ Bižuterie, v sestavě J. Stolín, J. Kudr a P. Svoboda, se podařilo odvézt si z Liberce cenné vítězství!


Úvodní partie ve volné hře se nevydařila p. Svobodovi, který vysokým rozdílem podlehl nové liberecké posile Pechovi. Ten se prezentoval nejvyšší sérií 114ti karambolů a partii na 200 karambolů dohrál na šest náběhů. Velice dobře naopak začal J. Kudr, který porazil Absolona na osm náběhů s průměrem 25,00, další body připsal J. Stolín ve vyrovnané partii s P. Králem (129 : 127).


V kádru vyhráli všichni naši hráči, probudil se hlavně P. Svoboda , který porazil J. Absolona na osm náběhů 150 : 63, s průměrem 18,75. Dramatický souboj opět odehrál J. Stolín, porazil Krále tentokrát o jediný karambol 132 : 131.


V závěrečných partiích v jednobandu porazili své soupeře Stolín (pěkný průměr 4,0) a Svoboda. Jablonečtí kulečníkáři si tak do začátku sezóny připsali cenné a ceněné vítězství proti tradičnímu soupeři.


Doufáme, že se tuto sezónu již podaří kompletně odehrát, covidu navzdory. Přejeme všem hráčům a příznivcům kulečníkového sportu PEVNÉ ZDRAVÍ a DOBRÝ STRK!!

Comments


Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page